تبلیغات
گروه جغرافیای شهرستان کردکوی - سید بزرگوار یادت همیشه در قلبمان زنده خواهد بود

بازنشستگی عبارت از حالتی است که کارمند رسمی دولت با داشتن شرط معینی از سن و دارا شدن سنوات معینی از خدمت، طبق قانون و به موجب حکم مقام صلاحیت دار، احراز می کند و ضمن خاتمه یافتن حالت اشتغال وی، مادام العمر مستحق دریافت حقوق بازنشستگی می گردد.

«پیران سخن ز تجربه گویند، گفتمت

هان ای پسر که پیر شوی پند گوش کن

آنچه جوان در آینه نمی بیند، پیر در خشت خام می بیند».

بازنشستگی، حادثه مهمی در چرخه زندگی فرد است و افراد باید قادر به پذیرفتن این اندیشه شوند که می توانند به طور موفق و با سربلندی به عنوان یک فرد کامل، بدون آنکه اشتغالی داشته باشند، به زندگی ادامه دهند. این دوران، امکان تصمیم گیری گسترده ای را در مورد زندگی شخص فراهم می آورد که اگر این تصمیمات خوب اتخاذ شوند، فرد، سازمان و جامعه در مجموع متنفع می گردند.بازنشستگى رخداد پر اهمیتى در چرخش زندگى انسان است. آدم‌ها باید بتوانند این پندار را بپذیرند که قادرند به طرز موفقیت آمیز وبا سرافرازى به منزله فردى کامل بی آنکه از شغلى برخوردار باشند به حیاتشان تداوم بخشند. به گونه ای که بازنشستگى امکان تصمیم گیری گسترده ترى پیرامون زندگى شخص فراهم می‌کند .


یکی از همکاران موفق و پرتلاش ما در گروه جغرافیا، آقای سید علی موسوی بداز 30سال خدمت صادقانه بازنشست شده است. سید بزرگوار در دوران خدمت خود در شهرستان کردکوی تلاش زیادی برای مدارس شهرستان و گروه جغرافیا و زمین شناسی انجام داده است . سید موسوی در دوران خدمت خود بعنوان سرگروه جغرافیا و زمین شناسی رتبه های عالی را برای شهرستان کردکوی به ارمغان آورد.یاد سید همیشه در خاطر دبیران و دانش آموزان شهرستان کردکوی زنده و جاوید خواهد ماند.

دبیران جغرافیای و زمین شناسی شهرستان کردکوی

آرزوی سلامت و موفقیت آقای سید علی موسوی را از خداوند خواستار

و امیدوارند همیشه در زندگی خودسربلند و پیروز باشندتاریخ : پنجشنبه 3 اردیبهشت 1394 | 03:10 ب.ظ | نویسنده : یعقوب محمودی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • فرازفا